Bazuar në burimet e besueshme që ka siguruar e pavarura MekuliPress, ka informacione jozyrtare brenda “Demokracia në Veprim”, se Vetëvendosje! prinë e para.

Ky informacion është nxjerrë në orën 15:00, gjithsesi sipas burimit të informacionit brenda DnV.

Vetëvendosje 30%
LDK 26%

Sqarim!
MekuliPress për shkak të vlerësimit që ka ndaj “Demokracia në Veprim”, kërkon falje publike, nëse cekja e emrit “Demokracia në Veprim” është keqpërdorur si burim i yni informacioni.

Lexo po ashtu:  Albulena Haxhiu: Kërkesa për urdhërarrest ndërkombëtar, për kriminelët e masakrës së Reçakut është lajm i mirë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!