Demi Rose nuk po i kursen fansat.

Demi Rose nuk po i ndal pozat provokuese, ajo po vazhdon me të njëjtin avaz duke ekspozuar asetet trupore nëpër rrjetet sociale.

Modelja e cila është e lindur në Britani, ka lëshuar disa imazhe në profilin e saj në Instagram, ku është shfaqur në bikini të kuqe.

Ju pëlqen!

Bukuroshja 25 vjeçare këtë herë kishte vënë në fokus gjoksin e saj bombastik, dhe normalisht komentet pozitive të fansave nuk munguan.

Lexo po ashtu:  5 vendet ku duhet të bëni seks të paktën një herë në jetë
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!