Këshilltari i presidentit francez, Emmanuel Macron, Emmanuel Bonne, kur është pyetur nga gazetarët se a kanë “ndonjë porosi të veçantë” për Kurtin, ai është përgjigjur se “për këtë jemi këtu”.

“Ne duhet të flasim”, ka thënë Bonne derisa s’ka folur në detaje se çfarë porosie do t’i japë Kurtit.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!