Pas deklaratave të sotme të Ilir Metës kundër SHBA dhe gjitha instiucioneve dhe diplomatëve ndërkombëtarë në rrjet ka shpërthyer ironia ndaj tij.

Ndërkohë që Ilir Meta hiqet si “mbrojtësi” dhe “dashnori” më i madh i Kushtetutës, rrjeti me anë të humorit i ka kujtuar të gjithëve 7 përqindëshin e famshëm të Metës ku ai shihet duke numuruar paratë.

Për më shumë ndiqni videon:

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!