Kjo kenge nuk eshte realizuar per qellime komerciale. Eshte kenge qe i kushtohet Nokshiqit krenarë, Plaves, Gusisë dhe trevave shqiptare të copës së atdheut, sot akoma nën Mali të Zi, shkruan MekuliPress.com.

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]