Kjo kenge nuk eshte realizuar per qellime komerciale. Eshte kenge qe i kushtohet Nokshiqit krenarë, Plaves, Gusisë dhe trevave shqiptare të copës së atdheut, sot akoma nën Mali të Zi, shkruan MekuliPress.com.

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!