Data e zgjedhjeve duhet të caktohet sa më parë. Lëvizja VETËVENDOSJE!, nuk pranon të jetë pjesë e asnjë takimi për mandatarin e radhës. I vetmi takim ku marrim pjesë është caktimi i datës së zgjedhjeve.

Kosova e ka mundësinë më të mirë të kthehet për së mbari!

Një Qeveri e skandaleve dhe e korruptuar, ra.

Ju pëlqen!

Albulena Haxhiu /MekuliPress /

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.