Dafina Zeqiri vjen me një video-klip të ri.

Dafina Zeqiri dje paralajmëroi se shumë shpejt do sjell një projekt të ri, këngëtarja vendosi që sot të lansoj projektin e saj të ri.

‘Vuj vuj vuj’ titullohet kënga e artistes e cila së bashku me Elinel kanë shkruar tekstin, e cila me një stil ndryshe flokësh dhe veshje interesante paraqitet mjaft atraktive.

Ju pëlqen!

Vija melodike është punuar po ashtu nga Duffy, ndërsa për klipin është angazhuar produksioni ‘Entermedia’.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.