Dafina Zeqiri dhe Lubi B i kanë bashkuar forcat për ta krijuar hitin e kësaj verë me titullin “Lule Lule”.

Producent i videos ka qenë MONEYZ.

Këngën e kanë punuar Koston dhe Astreet, kurse videoja është punuar nga Entermedia.

Ju pëlqen!

Videoja është publikuar sot dhe që në momentet e para kanë pasur në shikueshmëri të madhe.

Lexo po ashtu:  Shtyhet ribashkimi i Friends
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!