Producenti i njohur Cricket dhe këngëtarja Dafina Zeqiri sapo kanë lansuar projektin e tyre më të ri.

“Një herë në jetë” mban titullin kënga, e cila është punuar në studion e “Friends Entertainment”.

Ky projekt ka kohë që është paralajmëruar dhe padyshim që fansat kanë qenë në pritje, e cila sot mori fund.

Ju pëlqen!

Kënga është shoqëruar me një videoklip ku Dafina shfaqet mjaft bukur teksa vallëzon nën ritmet e muzikës.

Lexo po ashtu:  Rita Ora mban fjalën, nis rindërtimi i shtëpisë për familjen Sala (Video)
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!