” Për këtë, ju bëjë thirrje të gjithë deputetëve të Kuvendit të Kosovës, të cilët edhe në qoftë se vetëm një ditë e kanë pasur të veshur uniformën e UÇK-së, nëse vetëm njëherë kanë marrë frymë nën petkun e asaj uniforme, mos e Votoni themelimin e gjykimit të asaj në emër të së cilës luftuat! Mos e votoni duke kujtuar ata që kanë rënë!”

Albulena Haxhiu 2015

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.