Kryeministri Sali Berisha dhe zevendesi i tij Ilir Meta, gjate nje seance parlamentare, ku kryeministri Berisha, ka prezantuar programin e qeverise se tij te re.

Presidenti Ilir Meta mban sot konferencën e tretë për shtyp pas anulimit të datës së zgjedhjeve lokale të 30 qershorit.

Siç njofton presidenca, konferenca do të mbahet në orën 17:00, në të njëjtën kohë kur pritet të përfundojë seanca e mocion debatit të thirrur nga socialistët në Kuvend pikërisht për të kundërshtuar vendimin për anulimin e zgjedhjeve. /www.mekuliPress.com/  – Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

*** VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
Loading...
[wpedon id=16879]