Kryetarja e Kuvendit Vjosa Osmani dhe lideri i Lëvizjes Vetëvendosje janë bërë bashkë.

Mëngjesin e sotëm, ata kanë mbajtur takim me delegatët e Deklaratës Kushtetuese të 2 Korrikut.

Fotografitë janë publikuar nga ish zëvendëskryeministri Haki Abazi, ku Osmani dhe Kurti shihen ulur pranë njëri tjetrit.

Ju pëlqen!

Dyshja më pas kanë qëndruar në një nga restorantet në kryeqytet, bashkë dhe me deputetë të VV-së.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!