Ceremonia e nderimit të atletes kampione të Europës Luiza Gega, së cilës i dorëzohet Kordoni i madh me Yllin për Mirënjohje Publike

Lexo po ashtu:  Një "Jo" e madhe, Trendi i ri viral në “TikTok”, ja pse nuk duhet ta provoni
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!