Burimi i çdo krimi është ndonjë defekt në kuptim, ose ndonjë gabim në arsyetim, ose ndonjë forcë e papritur e pasioneve.

  • Thomas Hobbes
Lexo po ashtu:  Kryeministri: S’ka kompromis me Serbinë, do të ketë vetëm njohje reciproke
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!