Një mësuese kishe është burgosur në SHBA pasi joshi një nxënës të saj 16 vjeçar dhe kreu rregullisht marrëdhënie seksuale duke e ditur se ishte 20 vjet më e madhe se ai.

36 vjeçarja Courtney Bingham u njoh me adoleshentin në kishën Bethany Baptist Church në shtetin e Virginia, ku mosha e pranimit seksual është 18 vjeç.

Djali tha në polici se kishin bërë seks më shumë se 10 herë në makinë dhe në shtëpinë e saj.

Ju pëlqen!

Bingham gjithashtu i kishte dërguar atij foto të të dyve duke bërë seks, kryesisht të marra në shtëpinë e saj.

Gruaja ishte drejtuese e grupit të të rinjve në kishën e saj, ndërsa pretendonte se kishin kryer marrdhënie vetëm tre ose katër herë.

Mësuesja është dënuar me 12 vjet burg për krimin.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.