Eden Hazardi, Gareth Bale, Paul Pogba e Antoine Griezmanni janë disa prej lojtarëve që mund të shiten gjatë afatit kalimtar të kësaj vere për shuma nëntëshifrore. Shumë nga klubet më të mëdha të Evropës janë të gatshme të bëjnë revolucion në skuadrat e tyre këtë verë, veçanërisht ato klube që kanë qenë më zhgënjyese këtë sezon – Real Madridi, Manchester Unitedi e Bayern Munichu.

Dështimet e këtij sezoni kanë bërë që drejtuesit të jetë të gatshëm të shpenzojnë shumë para këtë verë. Në fakt, një numër i klubeve pritet t’i thyejë rekordet për lojtarin më të shtrenjtë në histori të klubit. Por, ku janë lojtarët që mund të kushtojnë mbi 100 milionë euro këtë verë? – Eden Hazard – Chelsea – Gareth Bale – Real Madrid – Paul Pogba – Manchester United – Christian Eriksen – Tottenham – Isco – Real Madrid – Antoine Griezmann – Atletico Madrid – Philippe Coutinho – Barcelona – Paulo Dybala – Juventus – Jadon Sancho – Borussia Dortmund – Joao Felix – Benfica. /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!