Leonardo Bonucci mezi pret të kthehet në fushë dhe e ka treguar qartë me këtë postim në rrjetet sociale. “Më në fund kemi një datë, AJO DATË. Një sinjal që na lejon të mendojmë se të gjithë së bashku mund të kthehemi të ëndërrojmë, por të ëndërrojmë dicka të rëndësishme që është kthyer të jetë realitet. Një rifillim. Një fillim i ri. Na mungoje futboll e edhe pse nuk do jesh ende ai i pari, ai me mijëra njerëz në shkallë që brohorasin, do të dish të na japësh të njëjtat emocione si më parë. Sepse futbolli është pasion edhe në distancë. Ne atë pasion do ta mbajmë me vete në fushë të ndërgjegjshëm se tifozët tanë janë aty me zemër. Gati përsëri për një objektiv unik: FITOREN”.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.