Bojken Abazi i Vetevendosje: Cfare s’me pelqeu te Rama gjate viztes se Albin Kurtit|ABC News Albania 

Ju pëlqen!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!