Foto që tregon një besimtar që falet në xhami ndërkohë që në brez ka një armë zjarri tip pistoletë, është bërë objekt polemikash në rrjetet sociale.

Fotoja është postuar nga Ilir Çumani në rrjetet sociale, i cili shkruan:

Paradoksi i një predikuesi….(!!!) Nuk kam dëshirë të hyj në debat me askënd…! Kush ka dilema, le të hapë librat e shejntë dhe të lexoj Kur’anin dhe Biblën. Aq më keq akoma, si mundet të mbash me vete armë në vendet e shejnta ku bëhen lutjet dhe ritet fetare…!? A nuk është ky paradoks…!?
/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress 

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!