Në një lidhje Skype me “Tempora”, ish-kryeministri Sali Berisha tha se shkuarja e Ramës në Kosovë ishte një përpjekje e dështuar Ramës duke veshur petkat e atdhetarit.

Berisha: Kjo është një përpjekje e dështuar e një tradhtari i kombit shqiptarit, për të veshur petkun e atdhetarit, pasi është i damkosur nga çdo shqiptar që në 6 vite bëri gjithçka kundër Kosovës.

Tani përpiqet me lotët e krokodilit me komunikimin e aktakuzës për Thaçit dhe Veselit, ky përpiqet të kalojë ylberin dhe të dalë krejt tjetër.

Ju pëlqen!

Ai mendon s’mund t’i ndihmojë, por Kosovën nuk e ndihmon dot.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!