Lideri historik demokrat, Sali Berisha, e nisi javën duke postuar disa foto nga Foltorja e Tiranës.

Sipas tij, Foltorja po trondit narkoshtetin.

“Ju përshëndes me këtë album nga Foltorja e Tiranës që po dridh narkoshtetin!” shkruan Berisha, përcjell e pavarura MekuliPress.com

Ju pëlqen!

Kujtojmë se Foltorja e Tiranës ishte e para që u organizua në vazhdën e takimeve që kanë vijuar në qytetet kryesore të vendit.

Foltorja e radhës do mbahet në Gjirokastër.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.