Kryetari demokrat, Sali Berisha, nuk është ndalur pas provokimit të rëndë, kur u qëllua nga një person i infiltruar.

Ai hipi në tribunë dhe përshëndeti turmën e pranishme.

Mijëra persona janë mbledhur në bulevard.

Ju pëlqen!

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!