Nuk ka munguar as në protestën duke e quajtur protestën e sotme një cunam popullor. Ish kryeministri Sali Berisha, në një për A2 CNN, është shprehur se kryeministri Edi Rama nuk mund t’i fshihet cunamit popullor, siç e quajti ai.

“Mirënjohje të pakufishme ndaj atyre që sot firmosin betejën fitimtare nga kakistokracisë. Edi Rama ia ka mbathur sërish ditën e sotme. Edi Rama ka shkuar të tunelet e Skraparit. Ky është një cunam popullur dhe Rama nuk mund t’i fshihet”, u shpreh Sali Berisha.  /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Kina “zgjerohet” në Iran. Firmoset marrëveshje 25 -vjeçare e partneritetit strategjik
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!