Mesfushori i AC Milan, Ismel Bennacer, është i hapur për t’iu bashkuar Manchester Unitedit këtë verë, raporton Gazzette du Fennec.

Algjeriani, që më parë ka luajtur me Arsenalin, vështirë se do të qëndrojë edhe një sezon në Milan, pas interesimit të shumë klubeve, pas paraqitjeve fantastike ë Serie A.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!