Këngëtarja shqiptare nga Dibra, Bebe Rexha, ka publikuar një fotografi në rrjetin social Instagram, ku ka shfaqur linjat e saj trupore duke vënë në pah gjokset.

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë ndërkombëtare shpesh befason fansat në rrjetet sociale me postimet që bën.

E së fundmi, Rexha ka sjell një fotografi e veshur me një kostum të zi ku tregon në plan të parë gjoksin.

Ju pëlqen!

Bebe shpesh kritikohet për format trupore, madje problemin më të madh e ka me stilistët pasi ka numër të madh të rrobave.

Rexha është duke punuar në projekte të reja muzikore që do t’i sjell para fansave gjatë muajve të ardhshëm.

Madje në projektin “Last Hurrah”, mori kritika të ashpra edhe nga prindërit.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!