Last Hurrah”, tashmë është publikuar edhe me videoklip.

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka sjell videoklipin e këngës së saj “Last Hurrah”.

Në këtë klip Bebe vjen me skena të ‘nxehta’ dhe duket më në formë se kurrë me këto format trupore bombastike.

Rexha shpesh është kritikuar për fizikun e saj por në shumë postime është shprehur se ndihet mirë kështu.

Ju pëlqen!

Besohet se kjo këngë e artistes shqiptare do të pëlqehet dhe mirëpritet nga publiku.

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.