British Vogue ishin në shtëpinë e artistes shqiptare Bebe Rexha për të përgatitur një video.

Në shtëpinë e saj ajo po qëndron me vëllain dhe qenushin e saj me emrin Bear.

Teksa ajo prezanton disa pjesë të shtëpisë, më vonë ajo kalon në kuzhinë për të gatuar në pjatë tipike shqiptare.

Ju pëlqen!

Ajo përgatit fasule teksa edhe tregon pak edhe procesin e gatimit.

Më pas ajo servon fasulet me bukë shtëpie, sallatë me domate e qepë dhe ullinj.

Intervistën e plotë mund ta ndiqni në vazhdim./ KultPlus.com

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.