Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha do të bëjë debutimin në filmi “Queenpins”, përkrah aktores amerikane, Kristen Bell.

Kompanitë që qëndrojnë prapa kësaj komedie janë Bad Moms, Hustlers dhe STX, pjesë e së cilës do jenë edhe: Kirby Hoëell-Baptiste, Vince Vaughn dhe Paul Walter Hauser.

Aron Gaudet dhe Gita Pullapilly po ashtu qëndrojnë prapa kësaj ngjarjeje, të cilët njëherësh kanë shkruar edhe skenarin.

Ju pëlqen!

“Ky është një film perfekt për Bebe për të bërë debutimin e saj. Ajo është një femër talente e jashtëzakonshme dhe një super yll ndërkombëtar dhe ne e duam atë për këtë rol si Tempe Tina. Ne e dimë që ajo do të shtojë kaq shumë argëtim, talent dhe personalitet në këtë kast”, tha kryetari i STX, Adam Fogelson.

Në anën tjetër, Bebe Rexha mezi po pret për këtë bazuar në një postim që ka ndarë në Instagram.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.