Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha do të këndoj në “America The Beautiful”, për të shënuar fillimin e WrestleMania.

Krijuesja e hitit “I Got You” do të këndoj drejtpërdrejt nga stadiumi Raymond James në Florida.

Në një intervistë ajo tha se ishte e ngazëllyer se do të marrë pjesë në një ngjarje kaq të madhe.

Ju pëlqen!

Ajo këtë lajm e ka e ndarë edhe në llogarinë e saj në Instagram.

31-vjeçarja po shkon hapave të John Legend, Nicole Scherzinger dhe Fifth Harmony.

Lexo po ashtu:  Ushqyerja me gji zvogëlon rrezikun e mbipeshës së fëmijës
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!