Bayerni tashmë ka ndarë mendjen për fanellat me të cilat do të luajë sezonin 2020/21.

Edhe zyrtarisht, të mërkurën mbrëma, Bayern Munich luajti në kupë kundër Eintracht Frankfurtit me fanella të reja. Ato nuk do të ndryshojnë shumë me fanellat e sezonit të kaluar, përveç se vijat e adidas do të jenë më ndryshe dhe është përdorur ngjyra e bardhë, ndryshe nga edicioni 2019/20.

Lexo po ashtu:  Mësohet data kur Hazard do të rikthehet në fushë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!