Bashkimi Kombëtar? Hysamedin Feraj: S’ka nevojë për marrëveshje me Shqipërinë
Pikëpyetjet e qeverisë në Kosovë, të ftuar Elvis Hoxha dhe Hysamedin Feraj në RTV Ora

Bashkimi Kombëtar? Hysamedin Feraj: S'ka nevojë për marrëveshje me Shqipërinë

Bashkimi Kombëtar? Hysamedin Feraj: S'ka nevojë për marrëveshje me Shqipërinë Like Ora NewsPër më shumë lexoni në: http://www.oranews.tv/article/bashkimi-kombetar-hysamedin-feraj-ska-nevoje-marreveshje-me-shqiperine

Slået op af Ora News i Tirsdag den 8. oktober 2019

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!