Z. Merovci kësaj radhe ka publikuar për herë të parë, logot e përdorura nga presidenti, doktor Ibrahim Rugova ndër vite, shkruan MekuliPress.

Ja shkrimi dhe logot e Presidentit:

Veç fakte!

Ju pëlqen!

Logot e Presidentit RUGOVA ndër vite!

Zbërthimin e tyre le ta bëjnë gjeneratat e reja!


Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!