“Lulzim Basha ka blerë 54 mijë ndjekës në Facebook brenda një dite, një anomali në lidhje me politikënët shqiptarë” u shpreh specialisti i komunikimit në rrjetet sociale Blerim Gjeladini gjatë emisionit Opinion në Tv Klan.

Gjeladini publikoi skandalin, ku theksoi se “kemi kapur një anomali pasi një politikani i janë arritur 54 mijë ndjekës brenda një dite që supozohet se janë blerë jashtë”.

Aktualisht Lulzim Basha ka në Facebool më shumë se 656 mijë ndjekës, ndërsa Berisha diku tek 1.1 milion ndjekës.

Lexo po ashtu:  Paralajmëron Tomë Gashi arrestime të reja nga Specialja, Policia e Prokurorisë Speciale në Hagë e thërret, ja çfarë kërkuan nga ai
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!