Barella është gati, Lukaku duhet të presë Interi mund të marrë frymë lirshëm. Për ndeshjen kundër Romës, Interi do të ketë të gatshëm mesfushorin Nicolo Barella, i cili ka munguar në katër sfidat e fundit për shkak të problemeve muskulore.

Ndërsa sa i përket sulmuesit Romelu Lukaku, i cili ka munguar në dy takimet e fundit, situata e tij duhet të vlerësohet dhe më pas të merret një vendim. Ka mundësi ta nisë takimin nga stoli.

Lexo po ashtu:  KOMBËTARJA e shqiptarëve luan sot kundër Polonisë në ndeshjen e parë kualifikuese për Euro 2024
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!