Barcelona nuk i rezistoi dot tundimit që të tallej me Cristiano Ronaldon pas fitores mbrëmjen e djeshme ndaj Juventusit me rezultatin 0-2, në ndeshjen e zhvilluar në Torino.

Në Twitter, klubi katalanas postoi një foto të Messit gjatë ndeshjes, të shoqëruar me shkrimin:

“Jemi të lumtur që patët mundësinë të shikoni duke luajtur në fushën tuaj lojtarin më të mirë të historisë”.

©MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. FOTO: No copyright infringement is intended.