Barcelona po tenton të transferojë një sulmues në këtë afat kalimtar të janarit.

Skuadra katalunase ka marrë lajmin e hidhur nga Luis Suarez, pasi lojtari ka pësuar lëndim në gju.

Sulmuesi uruguaian do të mungojë deri në gjashtë javë te Blaugranasit shkaku i këtij lëndimi.

Ju pëlqen!


AS raporton se kampioni i La Liga-s tani është në presion të madh, pasi do i duhet të transferojë një sulmues në këtë muaj.

Ernesto Valverde thuhet se do të shkarkohet, sidomos pas eliminimit nga Superkupa e Spanjës ndaj Atletico Madridi.

Barcelona nuk ka ndonjë shënjestër që është bërë publike, por mund të tentojë të transferojë edhe një anësor, për të luajtur me Griezmannin në qendër. 

Lexo po ashtu:  Holanda rihap stadiumet, por tifozëve u ndalohet të këndojnë!
MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!