Mario Balotelli, sulmuesi i Brescia, i shënjestruar nga tifozët e Veronas për ngjyrën e lëkurës me “buu” dhe vërshëllima racistësh, ka reaguar fillimisht duke goditur topin drejt tyre, pastaj duke tentuar të largohet nga fusha dhe, pesë minuta nga fundi, duke realizuar një kryevepër, goli i dytë në Serie A që pas rikthimit… Edhe pse Verona e Kumbullës dhe Rrahmanit fitoi 2-1.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!