Baleta ndryshe nga Rama: Me Greqinë as kemi pasur, as do të kemi marrëdhënie të shkëlqyera. Shiko Videon!

 

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Ndaje artikullin me familjen dhe miqtë tuaj. MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike! FOTO: No copyright infringement is intended.