Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Royal Antëerp dhe Tottenham Hotspur.

Gareth Bale e nis nga fillimi këtë takim me objektivin që të gjejë golin e parë pas rikthimit te Tottenhami, pas shtatë sezoneve në Real Madrid.

MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot të paktën edhe me 1 Euro!