“Babi im më tha se ishin dy lloje të njerëzve në këtë botë: ata që japin dhe ata që marrin. Ata që marrin hanë më mirë, por ata që japin flejnë më mirë.”
Marlo Thomas /MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

/MekuliPress.com/ 
Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

Lexo po ashtu:  Shqiptari i parë që kalon Oqeanin Atlantik me varkë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!