Dukagjin Lipa është takuar me njërin ndër aktorët më të famshëm në botë, Leonardo di Caprio, me të cilin edhe ka shkrepur një fotografi.

Babai i këngëtares shqiptare, Dua Lipa, ka vlerësuar Di Caprion si një nga djemtë më të mirë në botë.

“Duke festuar vitin 2022 me njërin nga djemtë më të mirë në botë”, ka shkruar ai në “Instagram”.

©MekuliPress/ Dhuro sot vetëm 1 euro dhe shpëtoje MekuliPress. Ndihmo gazetarinë e pavarur nga partitë politike dhe oligarkët. FOTO: No copyright infringement is intended.