Agjencia Telegrafike Shqiptare ka populluar sot faqen e vet online vetëm me copëza të intervistës së kryeministrit Edi Rama në emisionin “Porta a Porta”. Kuti të vogla me të njëjtën fotografi ku shfaqet fjala “Rama” që si në një ekran me shumë kanale shfaq të njëjtën gjë. Aksionet e kreut të opozitës Basha në këtë informim janë zero, ndonëse z. Basha dha një intervistë të vetën. 

Me gjasë ATSh ecën me parimin e marrëveshjes së 17 majit që siç tha z. Rama kishte përcaktuar ndër të tjera edhe kushtin absurd që në fakt është parim themelor i sistemit: kush fiton qeveris, kush humbet bën opozitën. Agjencia qeveris faqen e vet përmes fituesit. 

/MekuliPress.com/

Shpërndaje dhe Pëlqeje MekuliPress

VINI RE! Gazetaria jonë mbetet e pandikuar nga politikanët e nga milionerët e korruptuar. Askush nuk e kontrollon gazetën dhe kritikën tonë. Ndihmoje MekuliPress - Mbështete median e pavarur kombëtare.
[wpedon id=16879]