Një person i ka shpëtuar një atentati të mundshëm këtë të hënë në fshatin Vukatan të Shkodrës, teksa dy persona kanë qëlluar në drejtim të tij e armë zjarri.

Personi në fjalë, i identifikuar me inicialet F.H, mësohet paraprakisht të jetë qëlluar me armë nga një burrë dhe një femër, e veshur me bluzë të bardhë.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!