“Ata që votojnë nuk vendosin asgjë. Ata që i numërojnë vendosin gjithçka.”
– Joseph Vissarionovich Stalin

– Shpërndaje dhe Pëlqeje gazetën MekuliPress

Mekuli Press është në prag të mbylljes. Kemi nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. Na ndihmo sot edhe me vetëm 1 Euro! - FOTO: No copyright infringement is intended.