• Ata që ndjekin nuk do të kuptojnë kurrë sa fort përpiqet për të hapur rrugën ai që drejton. /Populli/
Lexo po ashtu:  Rama: Fajin për krerët e UÇK në Hagë e kanë vetë shqiptarët
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!