Asnjëherë mos iu përgjigj një personi të zemëruar me një rikthim të zjarrtë, edhe nëse e meriton … Mos lejoni që zemërimi i tij të bëhet zemërimi juaj.

Bohdi Sanders

Lexo po ashtu:  Arsyet kryesore për shëndetin përse duhet të hani vezë çdo ditë
----->>>> MekuliPress është në prag të mbylljes. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NDIHMO sot median e pavarur dhe origjinalitetin e MekuliPress. Dhuro SOT, të paktën, edhe 1 Euro! Faleminderit!