Asnjë femër nuk duhet kurrë të martohet me një mashkull i cili e urren nënën e vet.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!