“Asgjë nuk mund të jetë më mashtruese sesa një fotografi. Lumturia është çështje zemre, jo dukjeje”.

Franz Kafka

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike. Na ndihmoni!
Loading...