Gazmend Freitag në
Gazmend Freitag në "Successful PEOPLE in Germany and Austria"
 

Jam shum i knaqur që pata mundësin të ndaj historin time personale të suksesit me Britishpedia. Kjo u botua ekskluzivisht në librin “Successful PEOPLE in Germany and Austria” 2022.

“Successful PEOPLE in Germany and Austria” boton biografit e opinionistëve, drejtuesve dhe performuesve më të mirë në Evropë dhe konfirmon arritjet e tyre për shoqërinë.

Një hyrje bëhet vetëm me rekomandim nga njerëz të suksesshëm që tashmë janë përfshirë në Enciklopedi. Pas një interviste personale me redaktorin përgjegjës Michael Nikodemus dhe një konfirmimi të përfshirjes me një dekret pranimi, përfshihet në Enciklopedi. Për mua, pranimi do të thotë çmimi më i lartë që kam marr në jetën time deri tani.

Gazmend Freitag në "Successful PEOPLE in Germany and Austria"
Gazmend Freitag në “Successful PEOPLE in Germany and Austria”
Gazmend Freitag në "Successful PEOPLE in Germany and Austria"
Gazmend Freitag në “Successful PEOPLE in Germany and Austria”
MekuliPress është në prag të mbylljes. MBËSHTETE SOT GAZETARINË E PAVARUR DHE ORIGJINALITETIN E MEKULIPRESS. Kemi shumë nevojë për mbështetjen tënde, i dashur lexues. NA NDIHMO sot, të paktën edhe me 1 Euro!