Shkruan: Ardian Skenderbe Nrecaj

Qe te ja bajna nje permbledhje Edi Rames:

 

Ju pëlqen!

-I thote vetes artist ndersa shemb teater per te ndertuar shumekateshe per qefet e miliarderave qe i ka per rreth.

 

-I thote vetes i majte, por del e krenohet neper televizione qe Shqipria nuk ka sindikata per te mbrojtur te drejtat e punetoreve.

 

-Thote se asht duke ndertu shtet demokratik dhe te lire, por mbyll media, dhe cdo kanal komunikimi qe nuk e ka nen kontroll. Fshin nga mediat sociale cdo permbajtje qe e kritikon ate ose pijunin e tij Lali Erin.

 

Diktatura brina nuk ka, keshtu asht.

Ndoshta ju pëlqen!/MekuliPress/ Nëse keni shijuar këtë artikull, ndajeni atë me familjen dhe miqtë tuaj! MekuliPress mbetet e pandikuar nga partitë politike!